Ataşehir koltuk ve Tasarım istanbulda chester koltuk denildiği zaman 1995 yılına kadar modoko mobilyacılar sitesinde birçok firmaya fason chester koltuk imalatı yapmıştır,

Ataşehir koltuk  tasarım 1995 yılından sonra kendi müşterisine hizmet etmeye devam etmiştir,

Klasik mobilya denildiği zaman olmazsa olmazlardan biri de chester koltuk takimları dır.

Ofis dekorasyonlarında sıkça tercih edilen deri Chester koltuk tasarımları, ev dekarasyonu içinde farklı renklere ve şıklığa sahipler

İlginçtir son 2 yıldır chester kanepe ler genelde üçlü kanepe ölçüsü olan iki otuz santimetreden daha büyük hatta üç metre civarında istenmektedir.

Ataşehir koltuk ve tasarım olarak müşterinin istediği ölçüde üretim yapmaktayız.

Kimi müşteriler derin oturum isterken bazı müşteriler de standart kanepe ölçülerinde üretim yapmamızı istemektedir.

Bazı durumlarda evde ölçü alıyoruz ve evin durumuna göre özel chester koltuk üretim yapıyoruz,

Burada modern tarzda chester koltuk takımı ve modern tarzda Amerikan koltuk takımı görebilirsiniz.

Ataşehir koltuk tasarım da chester kanepelerin fiyatlarının ne kadar hesaplı olduğunu görebilirsiniz.

Biz alış veriş merkezlerinde pahalı yerlerde kira ödemiyoruz ve bunu da ürünlere yansıtmıyoruz.

İstanbul ataşehirde de bulanan ataşehir koltuk ve tasarım ile  sizler için en iyisi yapmak için özen göstermektedir.

Gün geçmiyor ki; insanların yaşamlarını daha da güzelleştiren koltuk döşemeleri yapılmasın. Hayatımızın her anını oluşturan koltuk döşemeleri, ruh halimizi, yaşama sevincimizi, mutluluğumuzu, kederimizi en iyi şekilde yansıtmaktadır. Bu denli önemli olan bir eşyanın insan yaşamındaki etkileri büyüktür. Tüm yaşanmışlıkların, anıların tanıklarıdır, koltuk döşemeleri. Yıllar boyu kullanılan bu koltuk döşemerinin alımının gerçekleştiği sırada çok iyi tercihler yapılmalı ve en doğru karar verilmelidir. Çünkü sadece dış görünüşüne bakılarak alınan koltuk döşemeler her zaman kullanışa uygun olmayabilir. 

Dayanıklı, rahat ve uygun fiyatta olan koltuk döşemeler aranıp bulunmalı ve satın alınmalıdır. Bu nedenle koltuk döşemenin sadece dış görünüşüne bakmak yeterli değildir, kullanılma biçimi de bir o kadar önemlidir. Koltuk döşemenin fiyatı, kapladığı alan ve dayanma süresi göz önünde tutulmalı ve koltuk döşeme için harcanan masrafların bir listesi çıkarılmalıdır. Firmaların yapmış olduğu kampanyalar da halkı cezbeder niteliktedir. Örneğin Ataşehir koltuk döşeme ve Koçaklar koltuk döşeme, müşterilerine çok cazip fiyatlar sunarak daha fazla hizmet vermeyi amaçlamışlardır, belirli zamanlarda düzenledikleri kampanyalarla insanların alışveriş yapmalarına olanak sağlamışlardır. Koltuk döşemelerinin yapımında kullanıdıkları malzemelerin cinsi, şeklinin düzgün olması koltuk döşeme hakkında bilgi vermektedir. Ayrıca satın alınması düşünülen koltuk döşeme ve giydirme koltuk döşemelerin kolay yanmayan, terletmeyen ve kolay temizlenen özellikte olmasına dikkat etmektedirler. 

Bireyler ihtiyaçları doğrultusunda aldıkları koltuk döşemeleri eve ya da büroya teslim masraflarının fiyata dahil olup olmadığını almadan önce öğrenmeleri daha sağlıklı olur. Koltuk döşeme ve giydirme koltuk örtüsü alırken tüm saydığım özelliklere dikkat edilerek, istek,ihtiyaç ve bütçeye uygun olan ürün tercih edilmelidir.


BU YAZI HAKKINDAKİ DÜŞÜNCE VE SORULARINIZ

İSİM SOYİSİM

EMAİL

Güvenlik Kodu : 20612x