KOÇAKLAR KOLTUK DÖŞEME HİZMETLERİMİZ

·        Koltuk tamiri

·    2 yıl garanti

·        Koltuk yüz değişimi

·        Mobilya tamiri

·        Mobilya boya ve renk değişimi

·        Sandalye tamir ve yüz değişimi

·        Koltuk model değişimi

·        Cafe – Restaurant koltuk tamiri

·        Ofis ve büro koltuk tamiri, yüz değişimi

·        Ücretsiz nakliye

·        Zengin kumaş seçenekleri

·        Kredi Kartı'na 6 taksit imkanı

 

KOÇAKLAR KOLTUK DÖŞEME ATÖLYEMİZDE TAMİR SÜRESİ KAÇ GÜNDÜR ?

Koltuk takımlarınızın yüz değişimi ve tamiratında süreyi minimum bir hata maksimum üç hafta koltuğunuzuz işçiliğine göre cila işlemine göre gün veriyoruz.Koltuk tamiri ve yüz değişimlerinde Önceliyimiz müşteri memuniyetive koltuk döşemede işçilik beyendirme garantisi veriyoruz.  

 

KOLTUK TAMİRİNDE MALİYET NEDİR ?

Koltuk tamiri ve yüz değişimlerinden maliyet hesaplaması;

·        Süngerlerinin ve genel malzeme değişip değişmeyeceği

·        Boya ve cilasının yenilenip yenilenmeyeceği

·        Koltuk takımının model değişimi

·        Seçilecek kumaşın metre fiyatı

Bu etkenler göz önünde bulundurularak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Sizlerde koltuk takımlarınız ve mobilyalarınızın maliyeti hakkında

net bilgi almak için 

tel 0216 576 00 42 whatsapp 0537 248 29 45 / 0505 516 61 10

 

İstanbul  Ataşehir koltuk döşeme, Kaplama, Yenileme hizmetleri sunan. Ataşehir Döşeme, 1995 yılından beri koltuk döşeme sanatını icra etmektedir. klasik ve modern görünüm, şıklık,estedik,konfor,sadelik,koltuk döşemeleri tasarımı yapan atasehir koltuk döşeme 0537 248 29 45 ev dekorasyonu sevenlerin hizmetindedir.Ataşehir küçükbakkalköy koltuk döşeme 0216 576 00 42

Salon ve oturma odalarının daha şık ve ferah görünmesini sağlayan koltuk döşemeleri ve giydirme koltuk örtüleri; insanların ihtiyaçları doğrultusunda fiyat ve biçime sahip oluyor. Gerek yapısal özellikleriyle gerekse işleviyle insanların ihtiyaç duyduğu bir eşyadır. İşletmelerde buradan yola çıkarak düşük maliyette yüksek kalitede koltuk döşemeleri üretmeye gayret etmişlerdir.

Gördüğüm ve rastadığım kadarıyla koltuk döşeme de ismini duyuran işletmelerden biri Ataşehir Koltuk Döşeme’ dir. Bu işletme; hedef pazarın istek ve gereksinimlerini saptayarak, çeşitli kaynaklardan yararlanıp; alıcıları tatmin ederek kar sağlamayı amaçlamışlardır. Bu sebeple müşterilerine yönelik yapmış olduğu ürünlerin kalitesini arttırmış mevcut ürünler de de indirime gitmişlerdir.  Doğru ürün üretimini yaygınlaştıran Ataşehir Koltuk Döşeme; rakiplerini geride bırakarak zirveye ortak olmuştur. Koltuk döşeme alacak olan müşterileri için pazarlık payı bırakır ve müşterilerinin mümnuniyetini amaç edinerek başarılı bir pazarlama stratejisi izler. Koltuk döşemelerine kimin ihtiyacı olduğu belirlenmeli ve müşteriler üzerine yoğunlaşarak ürünleri ve hizmetleri iyi bir şekilde tanıtmalılar.  Ataşehir Koltuk Döşeme; amaçları ve hedefleri doğrultusunda, işletmenin kaynaklarına göre stratejilerini belirler ve müşterileri çekmek için izledikleri yolları, taktikleri çok iyi analiz eder.

Bu şekilde müşteriye yönelik sunmuş olduğu avantajlar sayesinde hem kendi karlı çıkar hem de müşterileri. Koltuk döşeme ve giydirme koltuk örtüleri alacak olan insanlar; Ataşehir Koltuk Döşeme gibi hizmet veren markaları doğru bir şekilde araştırmalı ve kaliteli ürünler almaya özen göstermelidirler. Bunun içinde herkesin elinin altında bulunan interneti kullanabilirler. Birçok site koltuk döşeme işi yapıyor, bunlar içinde en kaliteli olanları belirlemek içinse kullanıcı yorumlarına ve sitenin görünüşüne, vizyonuna ve misyonuna bakmak faydalı olacaktır. Zaten kalitesiz koltuk döşeme satan siteler açık veriyor ve olumsuz yorumlar yapılıyor.

 


Yazar; aysun cinar
Tarih : 2.5.2017
ID : 10
YORUM :

3 koltuk 2 koltuk 1 adet berjer sunger ve kumas degisimi

BU YAZI HAKKINDAKİ DÜŞÜNCE VE SORULARINIZ

İSİM SOYİSİM

EMAİL

Güvenlik Kodu : 25920x