facebook instagram twitter youtube

ATAŞEHİR KOLTUK DÖŞEME GÜNCESİ;

İnsanlar yaşadıkları mekânlardaki ihtiyaçlarını karşılayabilecek nitelikte ürünler almaya özen göstermelidir. Özen gösterilmesi gereken ürünlerden birtanesi de koltuk döşemeleridir. Koltuk döşemeleri; yaşanılan alanı daha çok eşsizleştiren, konforlu yapılardır.  Kişilerin zevklerine uygun olarak klasik tasarım olabileceği gibi canlı tasarımlar da olabilir. Klasik tasarım koltuk döşemeleri, antika bir görünüm sunar ve insanları alır ve geçmişte zaman yolculuğuna çıkarır. Canlı tasarımlar ise daha çok günümüze hitap eden çizgiler sunar. Koltuk döşeme satın alınırken duvar renkleri ve kullanılan halıların, aksesuarların renkleriyle uyum içerisinde olmasına özen gösterilmelidir.

 

Koltuk döşeme dekorasyonu, geniş odalar ve ışık alan alanlar için daha uygun bir eşyadır. Şık duruşlu koltuk döşeme ve giydirme koltuk örtüleri, tüketicilerin tarzını ve görüşünü sergiler nitelikte olmalıdır. Bunun bilincinde olarak hareket eden Ataşehir Koltuk Döşeme dekorasyon kuralları ve gereksinimleri incelenerek koltuk döşeme yapılır. Ataşehir Koltuk Döşeme; müşterilerin rahatlığı ve konforunu bir arada yakalamak isteyen bireyler için uygundur ve insanlarda piyasa analizi yaptıktan sonra bütçelerini ona göre ayarlar ve bütçelerinin öngördüğü kadarı ile uygun model ve sağlamlıkta tasarımları tercih ederler.  Ataşehir Koltuk Döşeme; yapmış olduğu koltuk döşemelerininin ve giydirme koltuk örtülerininin uzun ömürlü ve dayanıklı olması garantisini verir ve ürettiği ürünler deforme olmayacak şekildedir.  Yaptığı tasarımlar her yıl değişir ve yeni tasarımların kullanıcılar üzerindeki etkileri de belirlenir.  Son derece sağlam ve yeni modeller bulunan Ataşehir Koltuk Döşeme teknolojinin tüm imkânlarını seferber ederek, ev ve ofisler için koltuk döşemeleri yapmış ve halka duyurmuştur.

Şık koltuk döşeme modellerinin öncelikle dikişleri düzgün olmalıdır ve rahatsız edici, hatta fiziksel hastalıklara sebebiyet verecek ürünlerden uzak durulmalıdır. Koltuk döşemeleri almak için modellere göz atmadan önce kalitesinin belirlenmesine dikkat edilmeli ve alınan firmanın geçmişinden, müşterilerine karşı tutum ve davranışlarından haberdar olmalıdır.

ATAŞEHİR KOLTUK DÖŞEME NELER YAPAR?

·        Koltuk tamiri

·        2 yıl garanti

·        Koltuk yüz değişimi

·        Mobilya tamiri

·        Mobilya boya ve renk değişimi

·        Sandalye tamir ve yüz değişimi

·        Koltuk model değişimi

·        Cafe – Restaurant koltuk tamiri

·        Ofis ve büro koltuk tamiri, yüz değişimi

·        Ücretsiz nakliye

·        Zengin kumaş seçenekleri

KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANLARIYLA SİZİ BEKLİYOR.

ATÖLYEMİZDE TAMİR SÜRESİ KAÇ GÜNDÜR?

Koltuk takımlarınızın yüz değişimi ve tamiratında maksimum üç haftayı buluyor; işçilik ve cila işlemine göre gün veriyoruz.Yapılacak işlem sayısına göre bir takvim çıkarıyoruz. 

KOLTUK DÖŞEMEDE MALİYET NEDİR?

Koltuk tamiri ve yüz değişimlerinden maliyet hesaplaması;

·        Süngerlerinin ve genel malzeme değişip değişmeyeceği

·        Boya ve cilasının yenilenip yenilenmeyeceği

·        Koltuk takımının model değişimi

·        Seçilecek kumaşın metre fiyatı

 Etkenlerine bakılarak ücretlendirme yapılmaktadır.

Sizler de koltuk takımlarınız ve mobilyalarınızın maliyeti hakkında net bilgi almak isterseniz bizi

arayabilirsiniz.

0216 576 00 42----0537 248 29 45


BU YAZI HAKKINDAKİ DÜŞÜNCE VE SORULARINIZ

İSİM SOYİSİM

EMAİL

Güvenlik Kodu : 26406x