facebook instagram twitter youtube

MODERN KOLTUK MODELİ CAPONES
%23 indirim

ATAŞEHİR KOLTUK DÖŞEME GÜNCESİ;

Koltuk döşemeleri ve giydirme koltuk örtüleri evlerimizi güzelleştiren ve misafirlerimizi ağırlamamızı sağlayan en uygun araçlardan bir tanesidir. Koltuk döşemelerinin yapımında kullanılan malzemeler, renkler ve desenler bireylerin gözünü yormayacak şekilde olmalıdır.

Yeni ve şık tasarımlar bulabileceğiniz Koçaklar Koltuk Döşeme; koltuk döşeme ve modern giydirme koltuk örtüsü yapmaktadır. Evlenenler ve evini yenilemey isteyenler için modern tasarımlar sergileyen Koçaklar Koltuk Döşeme, dayanıklı ve kaliteli ürünler üreterek başarılarını göstermişlerdir. Koltuk döşemenin dikişlerinden, süngerine kadar, yüm kumaşların ayrıntıları, sağlamlıkları ve uzun ömürlü olup olmamaları test edilir ve ona uygun şekilde mekânda dizayn edilir. Koltuk döşeme alışverişi yaparken ve alınması gereken ürünün evin ve müşterilerin kriterlerine uygun kalite ve standartlarda olup olmaması belirlenme ve buna uygun olarak alışveriş yapılması gerekmektedir. Koltuk Döşeme alışverişi yaparken internet marketleri de kullanılabilir. Koçaklar Koltuk Döşeme’nin de sitesinin bulunduğu bu marketlerde, koltuk döşeme ve giydirme koltuk örtüleri satılmaktadır.

Muazzam parçaların bulunduğu Koçaklar Koltuk döşeme; öncelikle kalite standartlarını yükseltir ve ardından fiyat belirler. İnsanlar da herhangi bir siteden ya da koltuk döşeme işi yapan firmalardan alışveriş yaparken ucuz fiyatlara aldanmamalı ve kaliteli olmasına dikkat etmelidir. Çünkü kalitesiz bir koltuk döşeme çabuk eskiyeceği için ayrıca tekrar masraf yapılır ve hem zamandan hem paradan kayıplar yaşanır. Koltuk döşeme alırken iş yerinde ki satış personellerinden de fikir almakta yarar vardır. Çünkü en doğru ve güvenilir şekilde müşterileri yönetirler ve doğru ürünü almalarına yardımcı olurlar. Müşterilere geri teslim etme ayrıcalığı sunan birtakım iş yeri de vardır. Belirttikleri gün ve tarihlerde; eğer müşteriler almış oldukları koltuk döşemelerini ve giydirme koltuk örtülerini beğenmezlerse iade ederler.

ATAŞEHİR KOLTUK DÖŞEME NELER YAPAR?

·        Koltuk tamiri

·        2 yıl garanti

·        Koltuk yüz değişimi

·        Mobilya tamiri

·        Mobilya boya ve renk değişimi

·        Sandalye tamir ve yüz değişimi

·        Koltuk model değişimi

·        Cafe – Restaurant koltuk tamiri

·        Ofis ve büro koltuk tamiri, yüz değişimi

·        Ücretsiz nakliye

·        Zengin kumaş seçenekleri

KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANLARIYLA SİZİ BEKLİYOR.

ATÖLYEMİZDE TAMİR SÜRESİ KAÇ GÜNDÜR?

Koltuk takımlarınızın yüz değişimi ve tamiratında maksimum üç haftayı buluyor; işçilik ve cila işlemine göre gün veriyoruz.Yapılacak işlem sayısına göre bir takvim çıkarıyoruz. 

KOLTUK DÖŞEMEDE MALİYET NEDİR?

Koltuk tamiri ve yüz değişimlerinden maliyet hesaplaması;

·        Süngerlerinin ve genel malzeme değişip değişmeyeceği

·        Boya ve cilasının yenilenip yenilenmeyeceği

·        Koltuk takımının model değişimi

·        Seçilecek kumaşın metre fiyatı

 Etkenlerine bakılarak ücretlendirme yapılmaktadır.

Sizler de koltuk takımlarınız ve mobilyalarınızın maliyeti hakkında net bilgi almak isterseniz bizi

arayabilirsiniz.

0216 576 00 42----0537 248 29 45


BU YAZI HAKKINDAKİ DÜŞÜNCE VE SORULARINIZ

İSİM SOYİSİM

EMAİL

Güvenlik Kodu : 26598x