facebook instagram twitter youtube

ARADIĞINIZ KÖŞE KOLTUĞU BULAMADINIZ MI? SİZE HEP HAZIR SUNULAN DÜNYALARI BEĞENMEMEKTE HAKLISINIZ...

FARKLI ÜRETİM SEÇENEKLERİ, ÖLÇÜ İMKANLARI, RENK VE AYAK SEÇENEKLERİYLE SİZE ÖZEL ÜRETİMLER İÇİN

ATÖLYEMİZE DAVETLİSİNİZ.

SİZ HAYAL EDİN BİZ ÜRETELİM;

BİR KOLTUKTAN DAHA FAZLASI...

ATAŞEHİR KOLTUK DÖŞEME GÜNCESİ;

Temel yapı bileşenlerinde ağaç ve ağaç ürünleri kullanılan koltuk döşemeleri; kişilerin yaşadıkları yerleri düzenleyen ve misafirlerini rahatça ağırlayabilecekleri eşyalardır. İnsanlar; istedikleri koltuk döşemelerin rengini ve cinsini belirleyerek maliyet analizi çıkarır ve iş yerlerine sipariş verir.

 

Yeni koltuk döşemeleri alınırken; boyutları, rengi, deseni, işlevselliği ve de fiyatı önemlidir. Birçok işyeri koltuk döşeme ve giydirme koltuk örtüleri üretmektedir. Ve hepsinin kalitesi aynı değildir, hepsi aynı kalitede üretilmez. Dolayısıyla insanlar gaflete kapılmadan almalıdır koltuk döşemelerini. Fiyatlar belirlenmeli, birkaç mağaza seçilmelidir. Çünkü çok ucuz olup kullanışsız, çok güzel olup çok fazla fiyatlara koltuk döşeme almak mümkündür. Koltuk döşeme, öncelikle odanın şekli ve işlevselliği düşünerek hangi ölçülerde ve şekillerde bir koltuk döşeme ihtiyacı olduğuna karar verilmelidir. Örneğin;  salonlar için seçilecek olan küçük koltuk döşemeleri ile daha büyük ve ferah bir görünüm elde edilebilir. Rengârenk kumaşlar kullanılarak yapılan giydirme koltuk örtüleri ile koltuk döşemeleri sevimli ve şık gösterilebilir. Bunun için kumaş seçimi çok önemlidir. Leke tutmayan, silinebilen, yumuşak dokulu giydirme koltuk örtüleri seçmek idealdir.  Son zamanlarda revaçta olan koltuk döşemelerinin fiyatları çok pahalı olduğu gibi düşük fiyatlarda da koltuk döşeme satın almak mümkündür. Ataşehir Koltuk Döşeme;  benimsemiş olduğu uygun fiyat seçenekleriyle müşterilerine hizmet etmektedir. Yaptığı koltuk döşemeleri; yırtılmaya karşı dayanıklı, aşınmaz ve tahriş olmaz.

 

Son dönemlerde revaçta olan Ataşehir Koltuk döşeme; ürettiği giydirme koluk örtüleriyle özellikle kadınları daha fazla etkilemeyi başarmıştır.  Yapımında kullanılan kumaşın terletmeyen ve yapışmayan yapısıyla giydirme koltuk örtüsünün uzun ömürlü olmasına katkı sağlamaktadır. Kişilerde kulaktan dolma bilgilere itibar etmeden, çok iyi incelemeler yapmalı ve koltuk döşeme satışı yapan iş yerlerini gezmelidir, ancak dokunarak, görerek ve koltuk döşemeyi yapan insanlarla konuşarak kullanılabiliğini ölçebilirler.

ATAŞEHİR KOLTUK DÖŞEME NELER YAPAR?

·        Koltuk tamiri

·        2 yıl garanti

·        Koltuk yüz değişimi

·        Mobilya tamiri

·        Mobilya boya ve renk değişimi

·        Sandalye tamir ve yüz değişimi

·        Koltuk model değişimi

·        Cafe – Restaurant koltuk tamiri

·        Ofis ve büro koltuk tamiri, yüz değişimi

·        Ücretsiz nakliye

·        Zengin kumaş seçenekleri

KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANLARIYLA SİZİ BEKLİYOR.

ATÖLYEMİZDE TAMİR SÜRESİ KAÇ GÜNDÜR?

Koltuk takımlarınızın yüz değişimi ve tamiratında maksimum üç haftayı buluyor; işçilik ve cila işlemine göre gün veriyoruz.Yapılacak işlem sayısına göre bir takvim çıkarıyoruz. 

KOLTUK DÖŞEMEDE MALİYET NEDİR?

Koltuk tamiri ve yüz değişimlerinden maliyet hesaplaması;

·        Süngerlerinin ve genel malzeme değişip değişmeyeceği

·        Boya ve cilasının yenilenip yenilenmeyeceği

·        Koltuk takımının model değişimi

·        Seçilecek kumaşın metre fiyatı

 Etkenlerine bakılarak ücretlendirme yapılmaktadır.

Sizler de koltuk takımlarınız ve mobilyalarınızın maliyeti hakkında net bilgi almak isterseniz bizi

arayabilirsiniz.

0216 576 00 42----0537 248 29 45


BU YAZI HAKKINDAKİ DÜŞÜNCE VE SORULARINIZ

İSİM SOYİSİM

EMAİL

Güvenlik Kodu : 18494x