facebook instagram twitter youtube

ARADIĞINIZ MOBİLYAYI BULAMADINIZ MI? SİZE HEP HAZIR SUNULAN DÜNYALARI BEĞENMEMEKTE HAKLISINIZ...

FARKLI ÜRETİM SEÇENEKLERİ, ÖLÇÜ İMKANLARI, RENK VE AYAK SEÇENEKLERİYLE SİZE ÖZEL ÜRETİMLER İÇİN

ATÖLYEMİZE DAVETLİSİNİZ.

SİZ HAYAL EDİN BİZ ÜRETELİM...

ATAŞEHİR KOLTUK DÖŞEME GÜNCESİ;

İnsan; hayatını birçok mekânda geçirir. Bu mekânlar insan hayatına uygun olarak; konforlu ve düzenli bir şekilde dizayn edilir. Ev ya da iş yerindeki ısı, ışık, renk gibi fiziksel etmenler ve kişilerin gereksinimleri dengeli bir biçimde düzenlenir. Duvarın, kapının rengi yapısal özelliklerine uygun, aksesuar ve koltuk döşemelerinin seçimi yapılmalıdır.  Koltuk döşemeleri mekânın içindeki duyguların ve belirgin özelliklerin yoğunluğuna göre belirlenir.

Koltuk Döşemeleri; insanların rahat bir şekilde oturmaları açısından ve mekâna katacağı görsel şölen için seçilmelidir. Koltuk döşemeleri hemen hemen her ev için olmazsa olmaz unsurlardandır. Bunun dışında bürolarda ve iş yerlerinde de kullanabileceğimiz işe yarar eşyalardır. Çalışma mekânlarında, ofislerde, evlerde koltuk döşemelerine gereksinim duyarız. Çoğunlukla siyah ve kahverengi gibi koyu renkler tercih edilse de açık renkteki ve pastel tonlardaki koltuk döşemeleri ve giydirme koltuk örtüleri çok hoş bir görüntü ortaya çıkarabilir. Örneğin insanlar kendi odalarına ve iş yerlerine uygun koltuk döşemelerini ve giydirme koltuk örtülerini seçebilirler, bunun için kataloglar ve internet sitelerindeki reklâmlar birçok işe yarar. Kişisel zevkler düşünülerek nefes alınan mekânları koltuk döşemelerle düzenlemek,  kişinin işinde ve sosyal hayatında daha çok motive olmasına yardımcı olur. Bunun için birçok firma ve iş yeri; müşterilere rehberlik eder.

 Koçaklar Koltuk Döşeme’ de kadın ve erkeklerin zevklerini düşünürek ayrı birçok koltuk döşeme yapmışlardır. Yaptıkları koltuk döşemelerin konforlu olmaları onları diğer iş yerlerinden ayıran en önemli faktördür. Koçaklar Koltuk Döşeme’ den alışveriş yapan müşteriler memnuniyetini dile getirmişlerdir, işten yorgun gelen insanlar, satın almış oldukları koltuk döşemelerinin üzerinde dinlenirler ve büyük bir keyif alırlar.  Müşteriler; Koçaklar Koltuk Döşeme’ nin satış yaptığı yerlere giderek ya da evin rahatlığında diledikleri koltuk döşemelerini ve rengini seçerek eve, ofise uygun olarak düzenleyebilirler.

 

ATAŞEHİR KOLTUK DÖŞEME NELER YAPAR?

·        Koltuk tamiri

·        2 yıl garanti

·        Koltuk yüz değişimi

·        Mobilya tamiri

·        Mobilya boya ve renk değişimi

·        Sandalye tamir ve yüz değişimi

·        Koltuk model değişimi

·        Cafe – Restaurant koltuk tamiri

·        Ofis ve büro koltuk tamiri, yüz değişimi

·        Ücretsiz nakliye

·        Zengin kumaş seçenekleri

KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANLARIYLA SİZİ BEKLİYOR.

ATÖLYEMİZDE TAMİR SÜRESİ KAÇ GÜNDÜR?

Koltuk takımlarınızın yüz değişimi ve tamiratında maksimum üç haftayı buluyor; işçilik ve cila işlemine göre gün veriyoruz.Yapılacak işlem sayısına göre bir takvim çıkarıyoruz. 

KOLTUK DÖŞEMEDE MALİYET NEDİR?

Koltuk tamiri ve yüz değişimlerinden maliyet hesaplaması;

·        Süngerlerinin ve genel malzeme değişip değişmeyeceği

·        Boya ve cilasının yenilenip yenilenmeyeceği

·        Koltuk takımının model değişimi

·        Seçilecek kumaşın metre fiyatı

 Etkenlerine bakılarak ücretlendirme yapılmaktadır.

Sizler de koltuk takımlarınız ve mobilyalarınızın maliyeti hakkında net bilgi almak isterseniz bizi

arayabilirsiniz.

0216 576 00 42----0537 248 29 45


BU YAZI HAKKINDAKİ DÜŞÜNCE VE SORULARINIZ

İSİM SOYİSİM

EMAİL

Güvenlik Kodu : 5245x