facebook instagram twitter youtube

Klasik Koltuk diyince akla gelen modellerden öte daha fazlasını yaşamak ve tecrübe etmek için sizi atölyemize davet ediyoruz. Birlikte tasarladığımız üretim sürecinde insan odaklı yaklaşımımızla size farklı bir alış veriş imkanı sunuyoruz.

Koltuk döşeme ve koltuk giydirme konusu başlı başına önemli bir konudur. Bundan birkaç yıl önce koltuk döşeme ve koltuk giydirme sektörü bugün ki gibi gelişmemişti ve insanlar birkaç işyerinden alışveriş yapmakla yetinmeye çalışıyordu. Sayı az olunca seçeneklerde azalıyordu ve kişilerin yaşadıkları mekânlar için tercih edecekleri koltuk döşemelerinde de fikir beyan etmeleri zorlaşıyordu. Ama teknolojiyle birlikte; makinelerin insan hayatını kolaylaştırdığı noktalardan biri de koltuk döşemeleri olmuştur.

Girişimci ve yatırımcılar halka daha iyi hizmet etmek adına birçok koltuk döşeme ve giydirme koltuk örtüsü yapan işyeri açmışlardır. Kişiler evleri için tercih edecekleri koltuk döşemelerini birden fazla yerde bulma şansına sahip olunca, tercih hakkı doğmuştur. Araştırmalar gösteriyor ki koltuk döşeme konusunda iddali birçok isimden biri Koçaklar Koltuk Döşeme’dir. Müşteri şikâyetlerini ciddiye alan, piyasa analizleri yapan, hizmet kalitesini arttırıcı yöntemler uygulayan bir firma olan Koçaklar Koltuk Döşeme; insanların beklentilerinin ve hayallerinin ötesinde ürünler üreterek halka sunmuştur. Bu işletmenin başarısı; çözüm odaklılığı ve müşterilerine göstemiş olduğu duyarlılıktır. Eğer sorunları cidiye almayan ve kısa bir sürede çözmeyen firma olsaydı; ömrü de kısa olurdu ve büyük bir hüsranla piyasaya veda ederdi. Ama Koçaklar Koltuk Döşeme; bulunduğu bölge halkının göstermiş olduğu ilgiden onur ve kıvanç duyarak hizmet vermektedir.

Koltuk giydirme örtüsünde de başarılı olan bu işletme, dekoratif açıdan uygun ve kültürel değerlerimizi yansıtan koltuk giydirme örtüleri yapmaktadır. Müşteri grubunu hedef alan Koçaklar Koltuk Döşeme,  yıl içerisinde düzenlemiş olduğu kampanyalarla fiyatlarını indirmiş ve daha çok ürünün müşteriyle buluşmasını sağlamıştır. Rekabet ortamında kendini ve başarısını azaltmadan çalışan bu işletmeyi insanlarımız güvenle tercih edebilir. Çünkü alternatif fiyat seçenekleri,  yapmış olduğu ürünlerin dayanıklılığı, koruyuculuğu üst seviyededir.

 

ATAŞEHİR KOLTUK DÖŞEME NELER YAPAR?

·        Koltuk tamiri

·        2 yıl garanti

·        Koltuk yüz değişimi

·        Mobilya tamiri

·        Mobilya boya ve renk değişimi

·        Sandalye tamir ve yüz değişimi

·        Koltuk model değişimi

·        Cafe – Restaurant koltuk tamiri

·        Ofis ve büro koltuk tamiri, yüz değişimi

·        Ücretsiz nakliye

·        Zengin kumaş seçenekleri

KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANLARIYLA SİZİ BEKLİYOR.

ATÖLYEMİZDE TAMİR SÜRESİ KAÇ GÜNDÜR?

Koltuk takımlarınızın yüz değişimi ve tamiratında maksimum üç haftayı buluyor; işçilik ve cila işlemine göre gün veriyoruz.Yapılacak işlem sayısına göre bir takvim çıkarıyoruz. 

KOLTUK DÖŞEMEDE MALİYET NEDİR?

Koltuk tamiri ve yüz değişimlerinden maliyet hesaplaması;

·        Süngerlerinin ve genel malzeme değişip değişmeyeceği

·        Boya ve cilasının yenilenip yenilenmeyeceği

·        Koltuk takımının model değişimi

·        Seçilecek kumaşın metre fiyatı

 Etkenlerine bakılarak ücretlendirme yapılmaktadır.

Sizler de koltuk takımlarınız ve mobilyalarınızın maliyeti hakkında net bilgi almak isterseniz bizi

arayabilirsiniz.

0216 576 00 42----0537 248 29 45


BU YAZI HAKKINDAKİ DÜŞÜNCE VE SORULARINIZ

İSİM SOYİSİM

EMAİL

Güvenlik Kodu : 27666x