facebook instagram twitter youtube

Klasik mobilya denildiği zaman olmazsa olmazlardan biri de chester koltuk takimları dır.

Ofis dekorasyonlarında sıkça tercih edilen deri Chester koltuk tasarımları, ev dekorasyonu için de uygun olup estetiği farklı boyutlarda

yaşamak isteyenlerin gözdesidir.

Farklı ölçü seçenekleri ile üretilebilen Chesterlar son yıllarda yaşam alanlarının gözdesi olmuşlardır.

Ataşehir Koltuk Döşeme ekibi olarak size özel bir koltuk hazırlarken;

1-Sizin neyi isteyip istemediğinizi listeliyoruz. Bir Chester koltuktan neler beklersiniz, nasıl bir koltuk hayal ediyorsunuz bunu anlıyoruz.

2-Uzman ekibimizle size öneriler sunar ve seçenekleri birlikte değerlendiririz.

3-Daha sonra chester koltuğun hazırlanacağı mekana (eviniz, ofisiniz vs.) gelen ekibimizle ölçü alır ve tüm detaylarıyla mağazadaki tasarım ekibimize iletiriz.

4-Beğendiğiniz kumaşları,rengi, ayakları, düğmeleri de belirledikten sonra seçtiğiniz modele  uygun olarak üretim sürecimiz başlar.

5-İmalatı tamamlanan chester koltukların evinize teslimatını sağlarız .

Sizler de koltuk takımlarınız ve mobilyalarınızın maliyeti hakkında net bilgi almak isterseniz bizi

arayabilirsiniz.

0216 576 00 42----0537 248 29 45

Gün geçmiyor ki; insanların yaşamlarını daha da güzelleştiren koltuk döşemeleri yapılmasın. Hayatımızın her anını oluşturan koltuk döşemeleri, ruh halimizi, yaşama sevincimizi, mutluluğumuzu, kederimizi en iyi şekilde yansıtmaktadır. Bu denli önemli olan bir eşyanın insan yaşamındaki etkileri büyüktür. Tüm yaşanmışlıkların, anıların tanıklarıdır, koltuk döşemeleri. Yıllar boyu kullanılan bu koltuk döşemerinin alımının gerçekleştiği sırada çok iyi tercihler yapılmalı ve en doğru karar verilmelidir. Çünkü sadece dış görünüşüne bakılarak alınan koltuk döşemeler her zaman kullanışa uygun olmayabilir. 

Dayanıklı, rahat ve uygun fiyatta olan koltuk döşemeler aranıp bulunmalı ve satın alınmalıdır. Bu nedenle koltuk döşemenin sadece dış görünüşüne bakmak yeterli değildir, kullanılma biçimi de bir o kadar önemlidir. Koltuk döşemenin fiyatı, kapladığı alan ve dayanma süresi göz önünde tutulmalı ve koltuk döşeme için harcanan masrafların bir listesi çıkarılmalıdır. Firmaların yapmış olduğu kampanyalar da halkı cezbeder niteliktedir. Örneğin Ataşehir koltuk döşeme ve Koçaklar koltuk döşeme, müşterilerine çok cazip fiyatlar sunarak daha fazla hizmet vermeyi amaçlamışlardır, belirli zamanlarda düzenledikleri kampanyalarla insanların alışveriş yapmalarına olanak sağlamışlardır. Koltuk döşemelerinin yapımında kullanıdıkları malzemelerin cinsi, şeklinin düzgün olması koltuk döşeme hakkında bilgi vermektedir. Ayrıca satın alınması düşünülen koltuk döşeme ve giydirme koltuk döşemelerin kolay yanmayan, terletmeyen ve kolay temizlenen özellikte olmasına dikkat etmektedirler. 

Bireyler ihtiyaçları doğrultusunda aldıkları koltuk döşemeleri eve ya da büroya teslim masraflarının fiyata dahil olup olmadığını almadan önce öğrenmeleri daha sağlıklı olur. Koltuk döşeme ve giydirme koltuk örtüsü alırken tüm saydığım özelliklere dikkat edilerek, istek,ihtiyaç ve bütçeye uygun olan ürün tercih edilmelidir.

ATAŞEHİR KOLTUK DÖŞEME NELER YAPAR?

·        Koltuk tamiri

·        2 yıl garanti

·        Koltuk yüz değişimi

·        Mobilya tamiri

·        Mobilya boya ve renk değişimi

·        Sandalye tamir ve yüz değişimi

·        Koltuk model değişimi

·        Cafe – Restaurant koltuk tamiri

·        Ofis ve büro koltuk tamiri, yüz değişimi

·        Ücretsiz nakliye

·        Zengin kumaş seçenekleri

KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANLARIYLA SİZİ BEKLİYOR.

ATÖLYEMİZDE TAMİR SÜRESİ KAÇ GÜNDÜR?

Koltuk takımlarınızın yüz değişimi ve tamiratında maksimum üç haftayı buluyor; işçilik ve cila işlemine göre gün veriyoruz.Yapılacak işlem sayısına göre bir takvim çıkarıyoruz. 

KOLTUK DÖŞEMEDE MALİYET NEDİR?

Koltuk tamiri ve yüz değişimlerinden maliyet hesaplaması;

·        Süngerlerinin ve genel malzeme değişip değişmeyeceği

·        Boya ve cilasının yenilenip yenilenmeyeceği

·        Koltuk takımının model değişimi

·        Seçilecek kumaşın metre fiyatı

 Etkenlerine bakılarak ücretlendirme yapılmaktadır.

Sizler de koltuk takımlarınız ve mobilyalarınızın maliyeti hakkında net bilgi almak isterseniz bizi

arayabilirsiniz.

0216 576 00 42----0537 248 29 45


BU YAZI HAKKINDAKİ DÜŞÜNCE VE SORULARINIZ

İSİM SOYİSİM

EMAİL

Güvenlik Kodu : 14304x