facebook instagram twitter youtube

Avangard Koltuk diyince akla gelen modeller sadece üretilmiş olanlar mıdır? Yoksa sizi de sürece dahil ettiğimiz bir tasarlama hikayesi midir?

Daha fazlası da var , aklımdakini bir türlü bulamadım diyorsanız ; sizi atölyemize davet ediyoruz.

Farklı tasarımlar, estetik ve hayal gücünüzün ne kadar ileri gidebildiğini görün:)

İnsanların en değerli eşyalarından biri de oturma gruplarıdır. Ama ne yazık ki bir süre sonra koltuk takımları eskir ve yenilerinin alınması gerekir.

 Koltuk takımı alacak paraya sahip olmayan insanlar da alternatif seçeneklere başvurmuşlar ve koltuk döşeme almaya karar vermişlerdir. Geçmiş ve gelecek planları baz alınarak çalışmalar yapan Ataşehir Koltuk Döşeme ise; bu noktada müşterilerine uygun seçenekler sunmakta ve kapılarını sonuna kadar müşterileri için açmaktadır. Koltuk Döşeme ve giydirme koltuk örtüsü hayatı daha çok güzelleştiren, insanların içini açan ürünlerdir. Koçaklar Koltuk Döşeme bulunduğu ilde kendini sevdiren, insanların güvenini ve onurunu kazanmış, onurlu bir işletmedir. Onlar için müşteri memnuniyeti ve saygınlık son derece önemlidir. Bu kapsamda da müşterilerine asla ama asla kalitesiz ürün satmazlar ve kalitesiz ürün üretmeye bile tenezzül etmezler. İnsanlara faydalı olan bu işletme, yanında çalışan elemanlarının da yardımını alarak, değişik ve modern tarzda ürünler yapmaktadır. Cıvıl cıvıl renklerin ve gösterişli desenler kullanılarak yapılan koltuk döşemeleri ve giydirme koltuk örtüleri, insanların evini daha zengin göstermektedir.

Artık insanlar; evlerine gelen misafirlerini gönül rahatlığıyla ağırlayabilir ve koltuklarını gösterebilir. Çünkü Koçaklar Koltuk Döşeme sayesinde, evin dekorasyonuna uygun olarak koltuk döşemeleri ve giydirme koltuk örtüleri alınır ve sergilenir. Hayranlıkla bakan insanlar, fırsat bulduklarında ilk iş olarak Koçaklar Koltuk Döşeme’ye gider ve kendilerine, evlerine uygun ürünleri alırlar. Bu döngüden memnun olan Koçaklar Koltuk Döşeme; her an insanların yaşadığı dünyayı daha fazla güzelleştirmek için çaba harcamaktadır. Bu yıl koltuk döşemelerinde ve giydirme koltuk örtülerinde değişikliğe giden bu işletme, pek çok çeşitten oluşan modellerini insanların beğenilerine sunmuşlardır.

ATAŞEHİR KOLTUK DÖŞEME NELER YAPAR?

·        Koltuk tamiri

·        2 yıl garanti

·        Koltuk yüz değişimi

·        Mobilya tamiri

·        Mobilya boya ve renk değişimi

·        Sandalye tamir ve yüz değişimi

·        Koltuk model değişimi

·        Cafe – Restaurant koltuk tamiri

·        Ofis ve büro koltuk tamiri, yüz değişimi

·        Ücretsiz nakliye

·        Zengin kumaş seçenekleri

KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANLARIYLA SİZİ BEKLİYOR.

ATÖLYEMİZDE TAMİR SÜRESİ KAÇ GÜNDÜR?

Koltuk takımlarınızın yüz değişimi ve tamiratında maksimum üç haftayı buluyor; işçilik ve cila işlemine göre gün veriyoruz.Yapılacak işlem sayısına göre bir takvim çıkarıyoruz. 

KOLTUK DÖŞEMEDE MALİYET NEDİR?

Koltuk tamiri ve yüz değişimlerinden maliyet hesaplaması;

·        Süngerlerinin ve genel malzeme değişip değişmeyeceği

·        Boya ve cilasının yenilenip yenilenmeyeceği

·        Koltuk takımının model değişimi

·        Seçilecek kumaşın metre fiyatı

 Etkenlerine bakılarak ücretlendirme yapılmaktadır.

Sizler de koltuk takımlarınız ve mobilyalarınızın maliyeti hakkında net bilgi almak isterseniz bizi

arayabilirsiniz.

0216 576 00 42----0537 248 29 45


BU YAZI HAKKINDAKİ DÜŞÜNCE VE SORULARINIZ

İSİM SOYİSİM

EMAİL

Güvenlik Kodu : 14518x