facebook instagram twitter youtube

Koltuklarınızı korumanın bir diğer yolu da giydirme koltuk işlemi yaptırmanızdır.Koltuk kılıfı olarak da bilinen bu uygulama mobilyalarınızın ömrünü uzatır, dış etkenlerden korunmasını sağlar ve kolay temizleme sürecine sahiptir.

Koltuk kılıfı, çekyat kılıfı ve sandalye kılıfı, hatta yastıklarınızın kılıflanması şeklinde farklı uygulamaları bulunmaktadır.Çabuk yıpranan yüzeyleri korumanın en ideal yolu için ölçüleri vermeniz ve nasıl bir kumaş istediğinizi düşünmeniz yeterli;

Gerisini biz el emeği işçiliğimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla çözüyoruz.


Tartışmasız her insan koltuk döşemesi yaptırırken ve giydirme koltuk örtüleri alırken ince eleyip sık dokur. Çünkü bu süreç her ne kadar kolay görünse de insanlar kolay kullanım ve kolay temizlik ölçütlerini kullanmaya başladıktan sonra daha değerli buluyorlar.Öncelikler belirlendikten sonra ortaya çıkan bu ihtiyaç, Ataşehir Koltuk Döşeme ile daha farklı bir boyuta taşınıyor.  Ataşehir Koltuk Döşeme; 30 yıllık tecrübesi ile kendini kanıtlamış ve koltuk döşeme ve koltuk giydirmede insanların memnuniyeti açısından kalıcılığını tescillemiştir. "İnsan" odaklı çalışma prensiplerimiz ve işimizi "severek " yapıyor oluşumuz bizi bu sektörde öne çıkaran faktör olmuştur.

Mevsim değişiklikleri, insanların hayatındaki düzen arayışları, farklılık kaygıları , ev dekorasyonlarında yaptıkları değişimler ve yıpranan mobilyalar değişim başlatmak için yeterli oluyor. Canlı bir yaşam ortamı, huzurlu ve hep rahatlık sunan bir yaşam için kullandığımız mobilyalar aslında göründüklerinden daha fazlasını ifade ediyor.Koltuk döşeme işlemi de bu farklılıklara imkan veren bir hizmet olarak karşımıza çıkıyor.

 Ataşehir Koltuk Döşeme portföyümüzde  farklı temalar yer aldığı için, müşteriler; koltuk döşemelerini ve giydirme koltuk örtülerini seçerken tek tek bakma, inceleme  şansına sahiptir. Ev ve  işyerinizin fiziksel ölçüleri dâhilinde üretilen koltuk döşemelerinin fiyatları da size sağladığımız kalite ekonomi dengesini öne çıkarıyor.

Koltuk Döşemenizi alırken sizin ve ailenizin uzun yıllar kullanacağını göz önünde bulundurarak, daha kullanışlı ve ilerleyen zamanlarda da sıkılmadan faydalanabileceğini düşünerek kalite ve işçilik anlayışında temiz bir çalışma kurumunu tercih etmelisiniz.  Ataşehir Koltuk Döşeme ürünleri sunduğu garantisi, dayanıklılık iddası ve kullanıcı dostu yaklaşımlarımızla hizmetinizdedir.. Kaliteyi uygun fiyata almak isteyenler için atölyemize davetlisiniz.
 

Sektörünün istanbul'daki en kaliteli yerel üretimini gerçekleştirirken,
Ataşehir Koltuk Döşeme  kalitesini mekanlara taşıyor. 

detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz;

0537 248 29 45      0216 576 00 42


BU YAZI HAKKINDAKİ DÜŞÜNCE VE SORULARINIZ

İSİM SOYİSİM

EMAİL

Güvenlik Kodu : 10353x